Комунальне підприємство
Південно-Західні
тепломережі
Хмельницький
вул. Шухевича 17/1
Хмельницький
Колл-центр 0800-50-39-06
067-383-55-79 (аварійно-диспетчерська служба)
067-238-38-67 (розрахунковий центр)
Інформація

Комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі» забезпечує теплом 202 багато-квартирні житлові будинки, бюджетні та госпрозрахункові установи загальною опалювальною площею близько 1,15 млн.м2.

В експлуатації знаходиться 12 котелень, 3 когенераційних установки, 15 ЦТП. Протяжність теплових мереж складає 69,04 км в двохтрубному обчисленні.

Комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі», з урахуванням проведених обсте-жень, виявлених недоліків, які мали місце у минулому сезоні, активно готується до опалюва-льного сезону 2020-2021 р.р. В ході підготовки станом на 19.06.2020р. підприємство замінило  267 п.м. трубопроводів зношених теплових мереж на попередньоізольовані пінополіуретаном трубопроводи, а саме:

– заміна теплової мережі по вул.Курчатова, 17 (107 п.м.),                                                                                  – заміна теплової мережі по вул.Курчатова, 1Д (160 п.м.).

Наразі тривають роботи по заміні трубопроводів за адресами:

– по вул. Північна від т.”А” до ТК-620 і ж/б №113/1 (523 п.м.),

– по вул. Інститутська від ТК-464 до ТК-468 (524 п.м.),

– по вул. Тернопільській, 36/1 на території ДНЗ №40 “Сонечко” (309 п.м.).

Також підприємство планує провести:

1) капітальний ремонт теплової мережі по вул.Тернопільська від ТК-458 до ТК-461 (478 п.м.),

2) капітальний ремонт теплової мережі по вул.Курчатова, 4/1 від ТК-52Б до т.”В” (420 п.м.).

До роботи в опалювальний період підготовлено 4 з 12 котелень та 5 з 17 центральних теплових пунктів (ЦТП). Виконується заміна конвективної частини водогрійного котла ТВГ-8 в котельні по вул.Молодіжна, 2. На котельнях виконано планові еколого-режимні налагоджувальні роботи на 15 котлоагрегатах. Виконуються налагоджувальні роботи з гідравлічного режиму теплових мереж.

На ЦТП по вул.Курчатова, 5 (3660 споживачів гарячої води) вже замінено водоводяний підігрі-вач (з 3-ьох запланованих) на сучасний пластинчастого типу «Funke» та замінено застарілий насос ГВП на ЦТП по вул. Проскурівського підпілля, 215 (3420 споживачів гарячої води) на сучасний більш економічний насос типу «Lowara», що забезпечить якісне та надійне надання послуги з гарячого водопостачання.

На обслуговуванні підприємства знаходиться системи централізованого опалення та гарячого водопостачання 202 житлових будинків, де також проводяться роботи по відновленню ізоляції внутрішньобудинкових мереж опалення та ГВП.

Також з метою економії електроенергії підприємство влаштувало станції керування (3 шт) обертами електродвигунів на базі частотних перетворювачів.                                                      Виконання зазначених заходів дозволить зменшити  споживання підприємством природного газу, електроенергії та забезпечить стале проходження опалювального сезону 2020-2021 р.р.

 

Згідно Закону України від 09.11.2017 року № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» у багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.

На даний час під дію даного Закону підпадає житловий будинок за адресою пров. Курчатова, 3.

До уваги споживачів КП «Південно-Західні тепломережі»

КП «Південно-Західні тепломережі» повідомляє, що з 1 травня 2019 року введено в дію Закон України від 09.11.2017 “Про житлово-комунальні послуги” (далі – Закон). Згідно з вказаним Законом визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, передбачено різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг, змінено підходи до формування тарифів на комунальні послуги та нарахування плати споживачам, запроваджено відповідальність за неналежне виконання договору як для виконавців комунальних послуг, так і для споживачів цих послуг.

Ознайомитися з умовами типових договорів про надання послуг з постачання гарячої води, затверджених Постановою  Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 року № 1182 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води» .

Звертаємо Вашу увагу на те, що пунктом 4 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону передбачено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію цього Закону (тобто, не пізніш як 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг – укласти з такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг згідно з обраною співвласниками моделлю організації договірних відносин.

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, визначених частиною першою статті 14 Закону, та/або не дійдуть згоди з виконавцем про розмір плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують постачання відповідної комунальної послуги, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником після 01.05.2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою статті 14 Закону.